Zamówienia specjalne

Nasze studio projektowe „Haftina Studio Design” zaprojektowało i wykonało tysiące wzorów naprasowanek i naszywek zdobniczych. W swojej ofercie mamy już gotowe produkty do wyboru lecz realizujemy również hurtowe produkcje na specjalne zamówienie. Naprasowywane aplikacje to szybkie i mniej kosztowne rozwiązanie znakowania i personalizowania odzieży lub produktów.

Mocowanie
Nasze emblematy można mocować bezpośrednio w następujący sposób:
· 
Naszyć – oferujemy usługę naszycia emblematów
· Na gorąco za pomocą żelazka – emblemat z termo klejem
· Na zimno za pomocą stickera – klej wielokrotnego użytku

Sugerowane techniki 
· Haft komputerowy na tkaninach odblaskowych
· Grawerowanie laserem
· Haft przestrzenny 3D
· Haft zwykły konturowy
· Haft + sublimacja

Zapraszamy do współpracy 
· Przemysł odzieżowy (znakowanie odzieży firmowej)
· Przemysł obuwniczy, kaletniczy
· Odzież służb mundurowych
· Gadżety reklamowe
· Przemysł samochodowy

W naszej ofercie także:

Usługi haftu na wykrojach  

Oferujemy haft bezpośredni na powierzonych wykrojach. Haftujemy na wszytych rodzajach tkanin od cienkich, zwiewnych jedwabi po grube dywaniki samochodowe. Pracujemy na szerokim asortymencie nici, wykorzystujemy do naszych haftów nici zwykłe, matowe, cienkie, burmilanę, multikolorowe szpulki nici we wszystkich odcieniach, nici fluorescencyjne, które naświetlają się i świecą w ciemności, a także nici metalizowane we wszystkich odcieniach w tym różnych tonacjach złota i srebra.

Usługi haftu na wyrobach gotowych
Realizujemy również usługę haftu na gotowych produktach np. czapkach, koszulkach i innych produktach. Warunkiem realizowania usługi haftu na wyrobach gotowych są ilości hurtowe (min. 1000 szt.)

Aby złożyć zamówienie specjalne skontaktuj się z obsługą sklepu by omówić szczegóły swojego zamówienia. Czas realizacji zamówienia specjalnego może się różnić w zależności od jego rodzaju i skomplikowania.