APLIKACJE I EMBLEMATY HAFTOWANE

Firma Haftina jest jednym z największych producentów aplikacji i emblematów w Polsce. Nabywcami są hurtownie pasmanteryjne, sieci handlowe, producenci odzieży, a także branża samochodowa.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkanaście tysięcy wzorów aplikacji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasze wyroby można naszywać jak i również przyklejać żelazkiem. Doskonale nadają się dla firm produkujących odzież, obuwie, torby, plecaki jak również dla klientów indywidualnych jako łatki bądź elementy zdobnicze.
Do produkcji aplikacji wykorzystujemy surowce, tj. filc, jeans, skóra, folia oraz różne tkaniny. Możemy zastosować wiele technik znakowania aplikacji (np. haft płaski, wypukły, haft z podkładkami, cięcie laserowe, grawerowanie laserowe, nadruk).
Specjalistyczne urządzenia pozwalają dokładnie wycinać emblematy, co wpływa na to, iż mają one bardziej estetyczny wygląd (brzegi emblematów są równe i nie strzępią się). Proces wycinania przebiega o wiele szybciej niż przy wycinaniu ręcznym, co znajduje odzwierciedlenie w krótszym terminie realizacji zamówień.
Nowością jest zastosowanie do produkcji aplikacji materiałów odblaskowych firmy 3M, które spełniają dodatkową rolę bezpieczeństwa na drodze – dzięki lepszej widoczności w nocy.
Aplikacje są dostępne w magazynie naszej firmy jak również w hurtowniach i sklepach pasmanteryjnych na terenie całego kraju.